Přinášíme Vám novou aplikaci!

Jednoduché ovládání

Moderní vzhled

Podrobný televizní program

Videotéka - desítky filmů kdykoliv ke shlédnutí

A spousta dalších vylepšení

Co vás v nové aplikaci čeká?

Moderní design přehrávače s lokálním EPG

Největší funkční a grafickou novinkou v nové aplikaci je nabídka nejbližších pořadů ve formě modrých karet. Díky kartám umístěným v dolní části obrazovky si můžete okamžitě prohlédnout nejbližší pořady aktuálního kanálu. Na kartě se kromě názvu pořadu nachází i krátká anotace pořadu. Vybraným program si můžete spustit ze záznamu nebo si naplánovat jeho nahrávání.

Vybrat si kanál nebylo nikdy jednodušší

Novinkou v naší aplikaci je programová nabídka rozložená do čtvercové mřížky. Díky tomu si po zapnutí televize můžete rychleji zvolit, na který kanál se budete dívat. V mřížce se můžete pohybovat všemi směry, co značně urychluje výběr kanálu. Pod každým kanálem je uveden aktuálně běžící pořad. I přes nové ovládací rozhraní nepřijdete o oblíbenou možnost posouvat kanály nahoru a dolů nebo možnost zadat číslo kanálu na ovladači.

Nový průvodce televizním programem

Aby jste si mohli rychleji najít ten správný pořad na sledování, roztáhli jsme EPG do celoobrázového režimu. Názvy kanálů jsou nyní dobře čitelné i na menších televizích. Navíc se po rozkliknutí pořadu dostanete na samostatnou pořadovou kartu, kde si můžete přečíst detailnější informace o vybraném pořadu (žánr, anotace nebo hodnocení uživatelů) a případně naplánovat jeho nahrávání.

Hlavní nabídka ukryta v levém panelu

Hlavní nabídku jsme v novém designu umístili do pravého panelu. Panel aktivujete zmáčknutím tlačítka zpět. Na výběr máte možnost přehrávání, osobní nahrávky, programový průvodce, videotéku nebo nastavení aplikace, kde si můžete zvolit kvalitu obrazu nebo jazyk celé aplikace.

Podporovaná zařízení

V rámci standardizace designu platformy SledovaniTV budeme postupně inovovat všechny aplikace skrz podporované platformy.

Aktuálně je nový design nasazen na platformách AndroidTV a Android box III. Nasazení nového designu v dřívějších STB již není plánované. V nejbližší době plánujeme vydat nový styl pro chytré televize značek Samsung, LG a Panasonic.